Oferta

Jako importer odzieży używanej naszą ofertę kierujemy do hurtowni odzieży używanej, sortowni odzieży a także dużych i małych sklepów detalicznych.

W zamówionych u nas transportach znajdą Państwo odzież dla mężczyzn i dla kobiet oraz ubrania dla dzieci, a także elementy galanterii, paski, torebki, zabawki, obuwie i artykuły gospodarstwa domowego. Produkty pochodzą od zaufanych dostawców i fundacji, ze zbiorek kontenerowych, charytatywnych i door to door. Wszystko dotrze do Państwa w postaci niesortowanej, dokładnie tak, jak trafia do kontenerów. Są to więc worki, reklamówki i torby papierowe o różnej pojemności.

Dzięki temu w dostawach znajduje się duża ilość ubrań docenianych marek, takich jak:





Nie musimy dodawać, że właśnie te marki są chętnie wybierane przez odbiorców detalicznych, co sprawia, że szybko znajdą Państwo zbyt na sprzedawaną przez nas skandynawską odzież używaną nie-sort.

Najważniejsze zalety przy współpracy z nami:

ICO - Korzyściprowadzimy sprzedaż ciągłą i jesteśmy nastawieni na dłuższą współpracę z klientami, co sprawia, że stale dbamy o jakość

ICO - Korzyścimogą Państwo odebrać towar "prosto z tira", z naszej hurtowni lub zamówić dostawę na terenie całego kraju. Na Państwa życzenie towar dowieziemy własnym transportem pod wskazany adres. Koszt transportu jest uzależniony od wielkości dostawy i miejsca docelowego. Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny.

ICO - Korzyścizapewniamy regularne dostawy, na życzenie klienta informujemy o przybyciu nowej partii

ICO - Korzyściumożliwiamy zakup odzieży używanej bez ograniczeń ilościowych

ICO - Korzyścisprzedajemy również małe partie - już od minimalnej wagi 100 kg. Tak niski próg zakupu pozwala rozpocząć działalność lub zaopatrzyć jednorazowo niewielki sklep.

ICO - Korzyściprzed pierwszym zakupem mają Państwo możliwość sprawdzenia towaru

ICO - Korzyścidodatkowo przy dłuższej współpracy oraz zamówieniach powyżej 2500 kg mogą Państwo liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe


Osoby zaczynające swój biznes ze sprzedażą odzieży używanej zapraszamy do naszego działu Porady. W którym opisujemy różne aspekty związane z prowadzeniem działalności od wyporu miejsca, promocję sklepu po finanse.


Zapraszamy do kontaktu z nami już teraz - uzgodnimy wszystkie szczegóły i już wkrótce będą Państwo mogli cieszyć się dostawą wprost ze Skandynawii!

SZEROCO Janusz Szelewa | ulica Jerzmanowska 19 | 54-530 Wrocław | woj. dolnośląskie | telefon: 606 688 167 | email: biuro@scand-all.pl